+90 850 223 34 34 info@mobilproses.com

Mobil Proses

Yazılım teknolojileri alanında kaliteli hizmet ve çözümler üretmek amacıyla 2009 senesinde kurulmuştur. Sektörel olarak gelişmiş yazılımlara odaklanan Mobil Proses daha çok genç bir firma olmasına rağmen Bahis, Elektronik İhale, Bankacılık ve e-Ticaret çözümleri ile sektöründe lider firmalara müşteri odaklı çözümler üretmektedir.

Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren müşterilerimize en uygun, hızlı ve güvenilir çözümler ürettik, üretmeye devam ediyoruz.

Bilgi teknolojisi alanında çözüm arayışında olan şirketler, riski ve personel maliyetlerini azaltmak amacıyla, çözümü oluşturan işlevlerin tümünü karşılayabilen şirketlere yönelerek, anahtar teslim uygulamalar istemektedir. Mobil Proses, müşterilerine çözüm kapsamı içinde gerekli olabilecek danışmanlık, iş analizi ve süreç yönetimi, entegrasyon, ağ altyapısı, sunucu barındırma, donanım temini ve uygulama bakımı hizmetlerini de vermektedir.

Bizi farklı kılan özelliklerimiz arasında en önemli olanlar;

AR-GE

AR-GE’ ye verdiğimiz önem ve her gün gelişen yazılım teknolojilerini takip ediyor olmamız.

Metodoloji

Proje’nin analiz aşamasına verdiğimiz önem, bu sayede müşterilerimizin proje bitiminde nasıl bir çözüme sahip olacaklarını ilk aşamada sunuyor olmamız. Yazılım projelerinde dokümantasyona verdiğimiz önem.

Teknolojiyi iyi kullanmak

Belirli yazılım teknolojilerine bağlı kalarak değil, en uygun teknolojileri kullanabiliyor olmamız.

Ana Değerlerimiz

Gizlilik
Müşterilerimizle kurduğumuz güven ilişkisine önem veriyoruz. Geliştirdiğimiz her projede, bizimle paylaştığınız bilgilerin gizliliğini en iyi şekilde koruyoruz.

Dürüstlük
Müşterilerimize kendi ekiplerinin bir parçası olduğumuzu en iyi şekilde hissettirmeye çalışıyoruz. Projelerimizin her aşamasında şeffaflığa önem veriyoruz.