+90 850 223 34 34 info@mobilproses.com

E-Ticaret Yönetimi

E-ticaret mağaza yönetim hizmetimiz, firmanızın online dünyada ihtiyacı olan tüm süreçleri kapsar. Böylece personel veya zaman yetersizliği gibi birçok konuda ekonomik çözümler elde etmiş olursunuz.

E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret projelerinin işlevselliği ve güvenliği açısından kritik önem derecesine sahip olduğu kabul edilen temel hizmetlerden biri yazılımdır. Hizmetimizin kapsamı son derece geniş olup, kendi içerisinde çeşitli uygulamalardan oluşmaktadır. Teknolojik anlamda  .Net üzerine geliştirdiğimiz yazılımlar en az 2 yıl boyunca geliştirme ve teknik destek garantisi ile sunulmaktadır.

Tasarım ve Dizayn

Arayüz, şablon ve banner gibi ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü tasarım bilgisini ve tecrübesini sizinle paylaşmayı bekliyor. Yapılan çalışmaların hepsi beğenme garantisi ile sunulmaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi

Aktif tutulan sosyal mecralar müşterilerinizin satın alma kararını olumlu yönde etkilemektedir. Özellikle kampanya ve içerik duyuruları paylaşarak hedef kitlesi ile etkileşime geçmek isteyen markalar bu mecralarda varlıklarını sürdürmektedir. Yeni müşterilere ulaşmak ve var olanı elde tutmak için entegre kampanyalar düzenliyor ve satışlarınıza katkı yapmasını sağlıyoruz. Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin en sevdiğimiz online mecralardır.

E-Posta Pazarlama

Yeni müşteriler kazanmak ve hatırlanabilir olmak için e-posta pazarlaması çok sık tercih edilen uygulamalardan biridir. E-posta veritabanını büyütmek veya segmente etmek için çeşitli kampanyalar geliştiririz. Size özel hazırlanan e-posta şablonu, görsel ve içerikler ile gönderdiğimiz fırsat bültenlerine en fazla geri dönüşü almak için tüm kontrolleri yaparız. Gönderim sonrası raporlama ile kimin, nereden, hangi cihazdan, kaç kere açtığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Arama Motoru (SEO & SEM)

İnternet dünyasında görünür ve bulunabilir olmanın önemini çok iyi biliyoruz. SEM ve SEO (Arama motoru pazarlaması ve optimizasyonu) konusunda uzman ekibimiz ile güncel içerikler, değişen algoritmalar, tıklama maliyeti gibi kavramlar sorun olmaktan çıkıyor ve sizin adınıza en doğru seçimi yaparak etkileşimli yüksek trafik almanızı sağlıyoruz.

İçerik Düzenleme ve Geliştirme

Arama motoru ve Hedef kitle açısından oldukça öneme sahip olan metinsel içerikleri üretirken geniş sektörel tecrübemizden faydalanırız. Böylece hatasız, anlaşılır ve hedefine uygun içerik üretilmiş olur. Gerek ürün açıklamalarının düzenlenmesi gerekirse de kampanya içeriklerinin oluşturulmasında titiz davranılır.

Ürün Fotoğrafçılığı

Müşterileriniz ürünlere dokunamadığı için, satın almadan önce en ince ayrıntısına kadar incelemek isteyeceklerdir. Kalitesi yüksek, birden fazla resmi olan ürünlerin satış kabiliyeti çok yüksektir. İşletmenizin ürünlerine göre 360 derece, mankenli, beyaz fon, hayalet çekim, dekupe işlemleri uygulanmaktadır. Resimler özel olarak sıkıştırılır ve optimize edilir. Böylece sitenin açılış hızını arttırır ve SEO kabiliyetini yükseltiriz.

Entegrasyon

İşletmenizi yönetmek için kullandığınız muhasebe programını, crm veya erp sistemini e-mağazanıza entegre edebilirsiniz. Böylece müşterileriniz mağazada olmayan ürünü sipariş etmez. Siz de gelen siparişleri otomatik olarak sisteminizde görerek işleri kolaylaştırmış olursunuz. XML entegrasyonu ile ürünlerinizi başka firmalara daha kolay satarsınız veya başka firmanın ürünlerini sorunsuz olarak sisteminize eklersiniz.

Online İrtibat

E-Ticaret çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için...